צרי קשר: 050-2206800

האש שבלב: דלקת בדרכי השתן

דלקת בדרכי השתן

שיר בת 25 רווקה, במערכת יחסים מזה 8 חודשים.

שיר בחורה חיכנית וללא ספק עם הרבה שמחת חיים. במהלך האבחון, בטיפול הראשון סיפרה לי שמאז גיל 17 סבלה מדלקות בדרכי השתן. כששאלתי אם היה משהו מיוחד באותה התקופה, היא סיפרה שבתקופה זו התחילה לקיים יחסי מין עם החבר והקשר איתו היה מורכב. הדלקת בשתן הופיעה בעיקר לאחר קיום יחסי מין או במצבים של רגשות סוערים (אם רבה עם החבר). מלווה בתחושת שריפה וצריבה בעת מתן שתן. הדלקות בשתן מלוות אותה מאז ועד היום גם עם בני זוג אחרים שהיו לה.

"הרופא כבר מיואש ממני" אומרת לי שיר, אחרי פעמים רבות שפנתה לרפואה הקונבנציונלית ובדיקת תרבית שתן יצאה שלילית (מעיד על כך שאין חיידק או דלקת בשתן), קיבלה טיפול אנטיביוטי שרק מחליש אותה. בנוסף סיפרה שהיא כמעט ואינה שותה מים ואינה מקפידה על תזונה מאוזנת במיוחד עכשיו שהיא סטודנטית.

הרפואה הסינית מאבחנת דלקת בדרכי השתן כשל שיר כמצב שבו האש של הלב מתנקזת דרך שלפוחית השתן. מצב זה מאפיין דלקות בדרכי השתן הנובעות מרגשות לא מאוזנים.

התחלתי לטפל בשיר בדיקור סיני אחת לשבוע, בנוסף קיבלה פורמולה מצמחים סינים למצב אקוטי  שבו תתחיל להרגיש את הסימנים הראשונים של דלקת בשתן ופורמולת צמחים נוספת שמאזנת רגשות ואת האש של הלב. בנוסף התחילה לקחת פרוביוטיקה המותאמת לנשים והיא מקפידה על תזונה לפי תפריט שקיבלה ממני ושתיית מים באופן קבוע. בטיפול השלישי סיפרה שיר שהרגישה פעם אחת מעט תחושת צריבה בשתן, לאחר קיום יחסי מין שעברה ממש מהר לאחר שהחלה לקחת את הפורמולה למצב האקוטי שקיבלה. מאז לא סבלה שיר מ דלקת בדרכי השתן.

לתיאום: קובי זהבי 050-2206800
מרפאת בראשית- פוריות וגינקולוגיה ברפואה סינית
רח' אחוזה 198 רעננה

שתפו אולי זה יעזור למישהו:

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on whatsapp

לשיחת ייעוץ חינם השאירי פרטים ואחזור אליך בהקדם

אולי יעניין אותך:

השארת תגובה

Call Now Button
גלילה לראש העמוד

לפעמים כל מה שצריך זה לשאול מישהו שמבין

את מוזמנת להשאיר פרטים כדי לבדוק איך אני יכול לעזור לך

דילוג לתוכן