צרי קשר: 050-2206800

המלצה של יעל: שחלות פוליציסטיות טיפול עם דיקור סיני

המלצה של יעל: שחלות פוליציסטיות טיפול

הגעתי אל קובי לפני כארבע שנים, בעקבות המלצה של אמא שלי (היא טופלה אצל קובי בשל אירוע מוחי שגרם לשיתוק בפנים. והיא סיפור הצלחה בפני עצמו). באחד הטיפולים שלה אצל קובי, קובי סיפר לה, שההתמחות שלו היא בתחום הגניקולוגיה והפוריות.
אמא שלי, שהייתה מודעת לבעיות שלי, הפנתה אותי אליו מיידי.
אובחנתי כבעלת שחלות פוליציסטיות ובנוסף שחלה אחת שהתפקוד שלה מוטל בספק, בשל גידול של שנים שישב לי עליה ושיבש את ההתפתחות שלה.
חדורת מוטיבציה להימנע מהטיפולים שמציעה הרפואה הקונבנציונלית (גלולות להסדרת המחזור החודשי, וטיפולי פוריות מסוג כלשהו, כאשר ארצה להיכנס להריון), החלטתי לנסות את קסמיו של קובי.
כאשר הגעתי אל קובי, בדיוק סיימתי וסת שהגיע לאחר 8 חודשי "בצורת" (עניין שבשגרה באותה תקופה…). כחודש וחצי לאחר תחילת הטיפולים אצל קובי, כבר הייתה לי וסת נוספת, ולאחריה, כבר הפכתי להיות אישה "רגילה", עם וסת שמגיעה אחת לחודש בדיוק, והיום רופאת הנשים שלי טוענת, שאין כל סימן לכך שיש לי שחלות פוליציסטיות…
על אף קסמיו של קובי, ולמרות שהמשכתי עדיין בטיפולים אצלו, הייתי בטוחה שכאשר ארצה להיכנס להריון, זה ייקח זמן, ואולי אצטרך מעורבות כלשהי של הרפואה הקונבנציונלית, אך להפתעתי הרבה, הניסיון הראשון כבר הפך להצלחה ! (ויש לציין שהייתי כבר בת 37, מה שאמור היה גם לשחק לרעתי…).
היום אני כבר חובקת בן מקסים ונמצאת בעיצומו של הריון שני, שגם הוא נוצר בניסיון הראשון.
מעל לכל זה, חשוב לציין את אופיו המקסים של קובי, אשר מלווה את הטיפולים בשלווה, הומור, לבביות וחום אינסופיים, מה שבטוח מוסיף ותורם להצלחת הטיפול !

איזה כיף לפתור ככה בעיות ועל הדרך להרוויח חבר לחיים !!!

לתיאום: קובי זהבי 050-2206800
מרפאת בראשית- פוריות וגינקולוגיה ברפואה סינית
רח' אחוזה 198 רעננה

שתפו אולי זה יעזור למישהו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

לשיחת ייעוץ חינם השאירי פרטים ואחזור אליך בהקדם

אולי יעניין אותך:

Call Now Button
גלילה לראש העמוד

לפעמים כל מה שצריך זה לשאול מישהו שמבין

את מוזמנת להשאיר פרטים כדי לבדוק איך אני יכול לעזור לך

דילוג לתוכן