צרי קשר: 050-2206800

הפלות חוזרות

הפלות חוזרות | אובדן הריון

הפלות חוזרות או אובדן הריון הם ללא ספק אחד הנושאים הכואבים, הן אצל נשים שתהליך ההתעברות שלהן היה טבעי והן בעזרת טיפולי פוריות. לכן, ישנה חשיבות רבה במתן תשומת הלב לצד הנפשי והרגשי אותו חווה האישה בנוסף להתייחסות לצד הפיזיולוגי שגרם לאובדן הריון או הפלה.

זה אולי נשמע מפתיע אבל רק חצי מההריונות מסתיימים בלידה של תינוק חיי, מסתבר שפעמים רבות האישה אינה מודעת לכך שהייתה הפלה טבעית והיא מייחסת את הדימום למחזור החודשי. כשליש מהנשים יסבלו בתחילת ההריון מדימום אך רק חמישה עשר אחוזים מהם יגרמו להפלה.

מצב של הפלות חוזרות מוגדר אצל אישה רק אחרי שלוש הפלות רצופות ואז היא מופנית לצורך בירור סיבת הפלה או אובדן הריון. ישנן לא מעט סיבות בגללן נגרמות הפלות חוזרות, החל ממבנה הרחם לדוגמה- רחם דו קרני ומחיצות, סיבות אימונולוגיות, בעיות גנטיות, קרישיות יתר, בעיות הורמונאליות. כל אלו יכולים ליצור הפלות או אובדן הריון.

כאשר אישה נמצאת בטרימסטר הראשון להריון משאבים רבים מופנים מהגוף בכדי להזין את הרחם עד לשבוע העשירי בו תופסת השליה פיקוד ומזינה את הרחם בדם. עד אז ההזנה של העובר נעשית על ידי הגוף. בשל כך, נשים רבות חוות חולשה גדולה ועייפות בשבועות הראשונים להריון. לכן, כשאישה חווה הפלות חוזרות או אובדן הריון הגוף עובר טראומה ונישאר עייף ומותש למרות שהרחם יהיה נקי ושאין זה נראה תמיד בבדיקות הדם. הבעייתיות הגדולה בכך שאישה תנסה להיכנס להריון ישירות לאחר אובדן הריון או הפלה טבעית בעוד הגוף עייף, מותש וטרם הספיק להתאושש מהריון שאבד. לכן מומלץ להמתין בכדי לאפשר לגוף להתחזק ולהשתקם.

על פי הרפואה הסינית מצב של הפלות חוזרות או אובדן הריון אינו פוגע רק ברמה הפיזית של האישה וגוזל משאבים רבים מהגוף. במצב של הפלות חוזרות או אובדן הריון ישנה פגיעה וטראומה גם ברמה הנפשית והרגשית של האישה. על כן ישנה חשיבות גדולה לטפל לא רק בגורם להפלות החוזרות אלה גם בהיבט הרגשי והנפשי.

מרפאת בראשית של קובי זהבי מטפלת במצבים המגוונים של הפלות חוזרות, אובדן הריון או הפלה טבעית, הן על רקע פזיולוגי או הורמונלי ואף במצבים בהם הרקע לאובדן הריון אינו ידוע. הטיפול במצב של הפלות חוזרות משלב טיפול בדיקור סיני, מרשמים לצמחי מרפא ושינוי תזונה הניתנים לכל אישה באופן אישי על פי האבחנה הסינית שגורמת למצב של הפלות חוזרות. הטיפול ברפואה הסינית במצבים של הפלות חוזרות או אובדן הריון מתבצע בשילוב לטיפול הקונבנציונלי.

לתיאום: קובי זהבי 050-2206800
מרפאת בראשית- דיקור סיני לפוריות ובריאות האישה
רח' אחוזה 198 רעננה

שתפו אולי זה יעזור למישהו:

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on whatsapp

לשיחת ייעוץ חינם השאירי פרטים ואחזור אליך בהקדם

אולי יעניין אותך:

Call Now Button
גלילה לראש העמוד

לפעמים כל מה שצריך זה לשאול מישהו שמבין

את מוזמנת להשאיר פרטים כדי לבדוק איך אני יכול לעזור לך

דילוג לתוכן