צרי קשר: 050-2206800

טיפולי הפריה חוץ גופית IVF בליווי דיקור סיני

טיפולי הפריה חוץ גופית IVF בליווי דיקור סיני

באילו מצבים מבוצעת הפריה חוץ גופית?

הפריה חוץ גופית (IVF) מבוצעת במספר מקרים, כאשר ישנה סתימה של אחת החצוצרות ואז אין אפשרות לקיומה של הפריה טבעית או ביצוע הזרעה, במקרים של ספירה או איכות זרע נמוכה שלא מאפשרים ביצוע של הזרעה, זאת מכיוון שאיכות זרע נמוכה לא מאפשרת מפגש פורה בין הזרע לביצית ועל כן מבצעים מיקרומניפולציה שבה הזרע מוזרק לתוך הביצית. מצב נוסף בו מבצעים הפריה חוץ גופית הוא כאשר ניסיונות טיפולי ההזרעה הקודמים לא נחלו הצלחה או כאשר הסיבה לאי הפוריות אינה ידועה.

 

מהם השלבים של הפריה חוץ גופית (IVF)?

תחילתו של כל טיפול הפריה חוץ גופית (IVF) הוא במתן הורמונים הנקראים גונדוטרופינים כגון: גונל F, פיורגון, מנוגון, מונופור, שמטרתן להגדיל את מספר הזקיקים המגיעים לידי בשלות. אחר כך ניתנים הורמונים נוספים כמו אוביטרל או פרגניל על מנת להביא להבשלה סופית של הביציות. ישנם מקרים בהם יש צורך לתזמן את הביוץ אז משתמשים בדקאפפטיל, סופרפקט, צטרוטייד, אוגלוטרן אשר נועדו למנוע "ביוץ מוקדם". מעקב הזקיקים מתבצע על ידי בדיקת אולטרסאונד המראה שהזקיקים הגיעו לגודל הרצוי ובבדיקות דם המראות שישנה עליה תקינה של הורמון אסטרודיול (E2) בדם ורמות פרוגסטרון תקינות, אז ניתן הורמון נוסף המכיל נגזרת של הורמון מסוג בטא HCG כמו אוביטרל או כוריגון המביא להבשלה סופית של הביציות ומסייע בתזמון מועד הביוץ (בין 34-38 שעות לאחר הזריקה).

לאחר שלב גיוס הזקיקים, השלב הבא בטיפול הפריה חוץ גופית (IVF) הוא שאיבת הביציות רגע לפני מועד הביוץ. לרוב נעשית שאיבת הביציות בהרדמה כללית ותכולת השחלה נשאבת בעזרת מחט מונחת תחת אולטרסאונד העוברת במבחנה אל המעבדה. בתחילת תהליך ההפריה נותנים לזרע את האפשרות לחדור אל הביצית באופן עצמי, לאחר 24 שעות של שהייה במבחנה בתוך אינקובטור ניתן לראות אם התקיימה הפריה. כלומר אם התרחשה חדירה של הזרע לביצית. במקרים בהם לא מצליח הזרע לחדור לבד אל הביצית ולהפרות אותה, מבוצע תהליך הנקרא מיקרומניפולציה (ICSI) בו מוחדר זרע בודד ישירות אל תא הביצית. 24 שעות לאחר התהליך ניתן לבדוק אם התקיימה הפריה ואם היא תקינה. בסיומו של התהליך מוחזרת הביצית אל חלל הרחם של האישה.

מדוע כדאי לשלב טיפולי דיקור סיני עם טיפולי הפריה חוץ גופית IVF?

• דיקור סיני מסייע בהכנת האישה והגבר לטיפולי הפריה חוץ גופית (IVF).
• דיקור סיני משפר את תפקודי השחלות וכך מסייע בייצור ביציות איכותיות יותר.
• דיקור סיני משפר את האיזון ההורמונאלי ליצירת זקיקים רבים יותר.
• דיקור סיני משפיע על הזרמת דם לרחם ושיפור איכות ועובי רירית הרחם.
• דיקור סיני משפיע על האיזון ההורמונאלי ובייצור זקיקים מרובים.
• דיקור סיני מאפשר הקלה בתופעות הלוואי של טיפולי הפריה חוץ גופית (IVF).
• דיקור סיני מקטין את התכווצויות הרחם וכך מקטין את הסיכויים להפלה.
• דיקור סיני משפר את עיבוי רירית הרחם וכך מסייע בקליטת העוברים.
• דיקור סיני מאוד יעיל ביכולתו לתת תמיכה בפן הרגשי והנפשי.
• דיקור סיני נמצא מחקרית כמשפר טיפולי הפריה חוץ גופית (IVF) בעשרות אחוזים.

מדוע כדאי לבחור במרפאת בראשית?

מרפאת בראשית היא מרפאה המתמחה טיפולי הפריה חוץ גופית IVF בליווי דיקור סיני וכלים נוספים של הרפואה הסינית. הניסיון הקליני שהצטבר במהלך השנים בעת טיפולי הפריה חוץ גופית (IVF) בא לידי ביטוי במהלך הטיפולים ומטרתו להגדיל את סיכויי הצלחת הטיפולים, בצורה הטובה והמהירה ביותר. כל זאת תוך התייחסות לפרוטוקולים הטיפולים הקונבנציונליים בשילוב עם הכלים שהרפואה הסינית מציעה כמו דיקור סיני, צמחי מרפא, תזונה ושיאצו. הטיפול המשולב הייחודי למרפאת בראשית מותאם בצורה אישית לכל מטופלת מתוך הידע, הניסיון הקליני והמחקרים המתפרסמים בתחום.

לתיאום: קובי זהבי 050-2206800
מרפאת בראשית- דיקור סיני לפוריות ובריאות האישה
רח' אחוזה 198 רעננה

שתפו אולי זה יעזור למישהו:

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on whatsapp

לשיחת ייעוץ חינם השאירי פרטים ואחזור אליך בהקדם

אולי יעניין אותך:

FSH גבוה

FSH גבוה

FSH – Follicular Stimulatting Hormon הוא הורמון המגרה התפתחות זקיקים בשחלות. הורמון ה FSH מיוצר בהיפופיזה (בלוטת יותרת המוח) ורמתו

קרא עוד »
Call Now Button
גלילה לראש העמוד

לפעמים כל מה שצריך זה לשאול מישהו שמבין

את מוזמנת להשאיר פרטים כדי לבדוק איך אני יכול לעזור לך

דילוג לתוכן