צרי קשר: 050-2206800

מנופור (Menopur), מנוגון (Menogon)

מנופור (Menopur), מנוגון (Menogon)

מנוגון הינו תכשיר הורמונאלי המכיל את ההורמונים FSH, LH ביחס שווה. את ההורמונים בתכשיר זה מפיקים משתן של נשים בגיל הבלות, אשר עשיר בהורמונים אלו.
מנופור בדומה למנוגון מכיל גם את ההורמונים FSH, LH, מנופור מיוצר בטכנולוגיה חדשנית והוא נחשב לתכשיר "נקי" מחומרים ביולוגים הנוטים לגרום לאודם וגירוי מקומי באזור ההזרקה.
האינדיקציות לטיפול עם מנוגון או מנופור זהות לטיפול עם גונל F ובפיורגון. גם כאן נחוץ מעקב זקיקים וניתן לראות את אותם סיכויי הצלחה והסיכונים
מנוגון או מנופור ניתנים מהימים הראשונים של המחזור, באמצעות זריקה תת עורית או לשריר, מדי יום.
הטיפול בגונדוטרופינים מחייב השגחה יתרה של תגובת האישה, בעיקר על ידי קביעת רמות ההורמון אסטרדיול בדם, בנוסף לבדיקת אולטרסאונד לבדיקת מספר הזקיקים המתפתחים בשחלה וגודלם. בצורה זו משיגים את התוצאה המרבית עם כמה שפחות תופעות לוואי. אחד החששות בטיפולים לגרימת ביוץ, בעיקר אצל נשים עם שחלות פוליציסטיות, היא אותה רגישות שלהם לתרופות מסוג זה. שיש ביכולתם להביא לגיוס והבשלה של מספר רב של זקיקים בשחלה, שהסיכון האפשרי בכך הוא הריון מרובי עוברים (תאומים, שלישיות, רביעיות ויותר) ובנוסף יכולה להיגרם תסמונת גירוי יתר שחלתי.

 

שתפו אולי זה יעזור למישהו:

לשיחת ייעוץ חינם השאירי פרטים ואחזור אליך בהקדם

אולי יעניין אותך:

המלצה רונית פוגלר

המלצה רונית פוגלר

המושיע שלי!!! לפני כשנתיים הגעתי לקובי עם כאבי צוואר וידיים נוראיים. הכאבים נובעים משתי פריצות דיסק בעמוד השדרה הצווארי. הגעתי

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד

לפעמים כל מה שצריך זה לשאול מישהו שמבין

את מוזמנת להשאיר פרטים כדי לבדוק איך אני יכול לעזור לך

Call Now Button דילוג לתוכן