צרי קשר: 050-2206800

שחלות פוליציסטיות וטיפולי פוריות

שחלות פוליציסטיות וטיפולי פוריות

עופרי בת 27, נשואה ללא ילדים, פנתה אלי למרפאה לאחר שני טיפולי IVF של הצליחו. עופרי סובלת מתסמונת שחלות פוליציסטיות מגיל הנעורים, בעבר פנתה לטיפול אצל רופאת נשים וקיבלה גלולות למניעת הריון כטיפול בבעיה. לפני כשנה וחצי הפסיקה את נטילת הגלולות כי היא ובעלה מעוניינים להיכנס להריון, אך מאז המחזור אינו סדיר והיא מקבלת וסת אחת לכמה חודשים.

באבחון שנעשה בטיפול הראשון סיפרה לי עופרי כי עברה כבר שני טיפולי IVF ושהיא אינה מרגישה טוב עם כל ההורמונים שהיא מקבלת. בבדיקת הפרופיל הורמונאלי שעשתה אכן נראו יחסים גדולים של הורמון ה LH לעומת ה FSH, דבר המעיד על שחלות פוליציצטיות. בנוסף עשתה בדיקת אולטרה סאונד שאישרה את האבחנה של שחלות פוליציסטיות.

אבחנת גוף של עופרי הראתה שישנה שעירות יתר בבטן תחתונה ובגב ולמרות שבדרך כלל נשים הסובלות מתסמונת שחלות פוליציסטיות נוטת יותר להשמנת יתר, עופרי הייתה בחורה רזה.

בנוסף סיפרה עופרי שהיא סובלת ממצבי רוח משתנים מעט ושמאז שהפסיקה את הגלולות היא יותר כעוסה. ו"למרות שאני מאוד רוצה להיכנס להריון, כל הלחץ הזה לא עושה לי טוב"

עופרי ובעלה בחרו מרצונם להפסיק לזמן מה את טיפולי ה IVF ולתת הזדמנות לטיפול ברפואה סינית ולעזר בדיקור סיני לבעיות פוריות.

עופרי הגיע לטיפולים אחת לשבוע, בהם קיבלה טיפול בדיקור סיני וצמחי מרפא שמטרתם להסדיר את הביוץ ולטפל בתסמונת שחולות פוליציסטיות. בנוסף קיבלה תפריט תזונה שמותאם במיוחד בשבילה.

שלושה שבועות אחרי הטיפול הראשון קיבלה עופרי וסת, כך גם היה שלושים יום אחרי. בנוסף סיפרה שהיא רגועה, אנרגטית יותר ומצב רוחה טוב. בחודש השלישי לטיפול הוסת של עופרי איחרה, ניכר היה לראות את העצב בעיניה. מכיוון שהיא ובעלה קיימו יחסי מין לא מוגנים, ביקשתי ממנה לעשות בדיקת הריון ביתית. למחרת בבוקר קיבלתי הודעת SMS מעופרי עם תמונה של בדיקת הריון עם שני קווים, שמעיד על כך שהיא בהריון.

כיום עופרי אם לבת בשם ליאם

לתיאום: קובי זהבי 050-2206800
מרפאת בראשית- פוריות וגינקולוגיה ברפואה סינית
רח' אחוזה 198 רעננה

שתפו אולי זה יעזור למישהו:

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on whatsapp

לשיחת ייעוץ חינם השאירי פרטים ואחזור אליך בהקדם

אולי יעניין אותך:

השארת תגובה

Call Now Button
גלילה לראש העמוד

לפעמים כל מה שצריך זה לשאול מישהו שמבין

את מוזמנת להשאיר פרטים כדי לבדוק איך אני יכול לעזור לך

דילוג לתוכן