צרי קשר: 050-2206800

דיקור סיני לאורתופדיה וכאב

smallshutterstock_64267285

כאב הוא תגובה נורמלית של הגוף לחבלה או פציעה, אבל אין זה אומר שמוכרחים לסבול.

המערכת האורטופדית מורכבת מעצמות, מפרקים, רצועות, שרירים וגידים. אשר יוצרים יחד את מבנה הגוף ומאפשרים את התנועה. על מנת ליצור תנועה בגוף המוח מקבל מידע ופקודה על ידי מערכת העצבים.

כאב הוא מנגנון הנועד להזהירנו מפני נזק לרקמות ולאיברי גופנו, בכדי להגן על האזור הכואב ולהקטין נזק נוסף. אולם, במקרים רבים הכאב מהווה בעיה בפני עצמה, כאב הנמשך לאורך זמן גורם באופן ישיר להידרדרות נפשית ותפקודית, לעתים עד כדי תלות מוחלטת במערכת הרפואית, בבני המשפחה ובסביבה.

כאבים בדרך כלל מתחלקים לשני סוגים כאב אקוטיים או כרוני. כאב אקוטי נגרם לרוב מפגיעה או חבלה. לדוגמה כאשר נוקעים את הקרסול, מערכת העצבים שולחת מסר למוח שמשהו לא תקין וצריך להפסיק את הפעילות שגורמת לקרסול לכאוב. למעשה כאב אקוטי הוא כמו אזעקה שבאה להגן על הגוף ולאפשר לרגל להירפא. בנוסף כאב אקוטי יכול להיגרם כתוצאה מפעילות יתר, כמו במקרה של פציעות ספורט לדוגמה.

כאב כרוני שכיח בכ 30% מהאנשים הסובלים מכאב והוא יכול להמשך שנים רבות עם עליות וירידות בעוצמת הכאב. להבדיל מהכאב האקוטי, בכאב כרוני האזעקה לא עובדת בצורה תקינה והיא נמצאת כל הזמן במצב פעיל המתריע על בעיה.

במחקרים שנעשו בשנים האחרונות נמצא כי דיקור סיני, שיאצו, טווינה, עיסוי ורפלקסולוגיה יעילים מאוד בטיפול בכאב אקוטי או כרוני. כך גם עולה מהניסיון הקליני הנצבר במרפאה בראשית, לכן אנו משלבים בטיפול הכאב בנוסף לדיקור סיני עוד אחת מהשיטות טיפול שנמצאו כיעילות (שיאצו, טווינה, רפלקסולוגיה).

מרפאת בראשית של קובי זהבי מטפלת מזה שנים רבות בהצלחה בסוגי כאב רבים כגון:

לתיאום: קובי זהבי 050-2206800
מרפאת בראשית- פוריות, בריאות האישה, גיל המעבר ברפואה סינית
רח' אחוזה 198 רעננה

שתפו אולי זה יעזור למישהו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

לשיחת ייעוץ חינם השאירי פרטים ואחזור אליך בהקדם

אולי יעניין אותך:

Call Now Button
גלילה לראש העמוד

לפעמים כל מה שצריך זה לשאול מישהו שמבין

את מוזמנת להשאיר פרטים כדי לבדוק איך אני יכול לעזור לך

דילוג לתוכן