צרי קשר: 050-2206800

תמיכה אונקולוגיה

תמיכה אונקולוגיה דיקור סיני

רפואה סינית הכוללת שיטות טיפול מגוונות כמו דיקור סיני, צמחי מרפא, שיאצו יעילים בתמיכה וליווי טיפול אונקולוגי. דיקור סיני הינו טיפול המיושם כיום ברוב בתי החולים ומרכזי הסרטן העולם ובישראל, כמו כן ישנם מרפאות של רפואה משלימה התומכות ומלוות חולים אונקולוגים. כיום מתפרסמים מחקרים רבים המוכיחים כי דיקור סיני יעיל במיוחד בהפחתת תופעות הלוואי של הטיפולים הכימותרפיים, בחיזוק המטופל האונקולוגי ושיפור מצב רוחו הנפשי. דיקור סיני נחשב לטיפול בטוח ברוח סוגי הסרטן, אך יש לאבחן ולבדוק כל מקרה לגופו.

כאשר אנו בוחרים בשילוב של רפואה סינית, דיקור סיני, צמחי מרפא כטיפול תומך למטופל אונקולוגי חשוב להסתכל על המטופל כשלם. לבחון את סוג הסרטן, הטיפול הקונבנציונלי אותו הוא מקבל ובנוסף לבחון את מצבו הרגשי והנפשי שאיתו הוא מתמודד. כך מתוך מבט שלם על המטופל ניתן להתאים עבורו טיפול תומך ומלווה, שיעזור לו לנצח את מחלת הסרטן ולעבור את תקופת הטיפולים בצורה קלה.

הטיפול ברפואה סינית, דיקור סיני וצמחי מרפאה יעלים במצבים הבאים:

גלי חום, הזעות: נשים אשר אובחן אצלם סרטן שד, בעל קולטנים חיוביים לאסטרוגן מתבקשות לאחר הטיפולים הכימותרפיים ליטול תרופות כגון טמוקסיפן או תרופות מקבוצת מעכבי ארומטז בכדי למנוע את הישנות המחלה. חלק ניכר מתופעות הלוואי של תרופות אלו הם גלי חום, הזעות, תחושת אי נוחות במפרקים ושינוים במצב הרוח. דיקור סיני וצמחי מרפא הינם טיפול יעיל ובטוח אשר ביכולתו להקל ברוב המקרים על תופעות לווי אלו.
חולשה ועייפות: דיקור סיני וצמחי מרפא יעילים בחיזוק הגוף ורמת האנרגיה ובנוסף לשפר את ספירת דם נמוכה.
בחילות והקאות: הם בעיה נפוצה בזמן טיפול כימותרפי או ביולוגי. דיקור סיני יכול לסיעה בכך, אך בנוסף חשוב להתאים את התזונה לאופי הבעיה.
נוירופתיה- נימול והירדמות: חלק מתופעות הלווי של טיפולים כימותרפיים הם תחושת נימול או הירדמות של הגפיים, הדבר אופייני בעיקר באצבעות הידיים ובהונות הרגלים. מומלץ להתחיל לטפל בבעיה זו מיד עם הופעת התחושה, מכיוון שתחושה זו עלולה להימשך זמן רב אחרי תום הטיפול הכימותרפי, ההקרנות או הביולוגי.
טיפול בכאב: כתוצאה מהטיפול האונקולוגי או שמקורו בסרטן וגרורותיו.
טיפול נפשי תומך: מטופלים אונקולוגים רבים נוטים לסבול מחרדות ובעיות שינה, לכן ישנה חשיבות גדולה בטיפול תומך ומרגיע, שמשפר את מצב הרוח והמצב הנפשי ומאפשר התמודדות קלה יותר עם מחלת הסרטן ותסמיניה.

לתיאום: קובי זהבי 050-2206800
מרפאת בראשית- פוריות וגינקולוגיה ברפואה סינית
רח' אחוזה 198 רעננה

שתפו אולי זה יעזור למישהו:

לשיחת ייעוץ חינם השאירי פרטים ואחזור אליך בהקדם

אולי יעניין אותך:

דיקור סיני פוריות

דיקור סיני פוריות

בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות חווים קושי בכניסה להריון, הבשורה הטובה בסיפור שרוב הזוגות המתקשים יצליחו בשנה הראשונה. יחד אם

קרא עוד »
בדרך אל האושר

בדרך אל האושר

  במדינה אחת, הרחק מכאן היה מלך שסבל משינויים במצב רוחו. בוקר אחד היה מתעורר משנתו שמח ומאושר ובוקר אחר

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד

לפעמים כל מה שצריך זה לשאול מישהו שמבין

את מוזמנת להשאיר פרטים כדי לבדוק איך אני יכול לעזור לך

Call Now Button דילוג לתוכן